Een liefje met prachtige blauwe ogen in 'Hello Goodbye'

maandag 5 juli 2010

Achter elke ontmoeting of afscheid in de vertrek- of aankomsthal van Zaventem schuilt een uniek verhaal. Waar gaan die mensen naar toe? Wat hebben ze te vertellen? Waarom lachen of huilen ze? Wie laten ze achter? Dieter Coppens is oprecht geïnteresseerd in de verhalen van de mensen en weet met zijn spontaniteit de meest grappige, maar ook aangrijpende verhalen los te weken. Hij praat met de mensen, luistert naar hen en laat vooral plaats voor emoties en integriteit.

Een jonge vrouw wacht op haar liefje 'met prachtige blauwe ogen'. De twee zijn nog maar drie maanden samen , maar ze heeft hem al anderhalve maand niet meer gezien aangezien hij om de zes weken op een baggerschip in Nigeria werkt. De dolverliefde vrouw wacht hem op met een papier waarop 'peperbolleke' geschreven staat. Ze had hem een spandoek beloofd maar durfde niet goed...


Wim komt zijn ouders afhalen, die drie weken door de States hebben getrokken. Wim, tweelingbroer Koen en nog een oudere derde broer, waren eigenlijk blij dat ze het huis eens voor hen alleen hadden. Dieter rakelt met Wim nog enkele tweelingverhalen op.

Valerie wordt opgewacht door haar beste vriendin en haar familie. De jonge vrouw trok een half jaar door Australië terwijl ze volgens haar bomma zelfs haar weg niet kan vinden in haar eigen dorp. Thuis wacht Valerie een heerlijk Belgisch buffet, aangezien ze al die maanden heeft overleefd op noedels en cornflakes.

Een Braziliaanse jonge moeder wacht op haar papa die ze twee jaar niet heeft gezien. Hij komt voor het verjaardagsfeestje van zijn 3-jarige kleindochter af en blijft dan een week in België.

Een dansgrage 86-jarige oma wordt uitgewuifd door haar fiere kleinzoon Bas.  Sinds ze weduwe werd  reist ze noodgedwongen alleen.  Ze trekt naar Berlijn waar ze haar zoon zal bezoeken. Maar voor ze op het vliegtuig stapt, doet ze nog een dansje met Bas in de luchthaven.

Een jonge Jamaicaanse trok voor een maand naar haar familie in de Caraïben om haar vijf maanden oude dochtertje te tonen en om terug op krachten te komen na een zware postnatale depressie. Bij hun thuiskomst in Vlaanderen worden ze opgewacht door de liefhebbende echtgenoot en papa.

'Hello Goodbye', dinsdag 6 juli om 21.15 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Spoed 24/7
    23:55
    Thuis
  • 22:55
    Deep Deception
    23:46
    Het weer
  • 22:55
    VRT NWS journaal met VGT
    23:40
    Geen uitzending
  • 23:15
    Chicago Fire
    00:15
    The Good Doctor
  • 23:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    00:25
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:25
    Departure
    00:20
    How I Met Your Mother
  • 22:20
    Wake of Death
    00:00
    All New Traffic Cops
  • 22:50
    ER
    00:25
    Suits
  • 23:20
    Nonkel Jef
    23:50
    Ramona
  • 23:15
    RAUW: Nick Bril
    00:25
    De douane in actie
  • 23:20
    Modern Family
    00:25
    Fire Country
  • 23:20
    Blue Bloods
    00:15
    Oep z'n bakkes
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:40
    Hello Goodbye
  • 23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:00
    The Rookie
  • 23:37
    Car Upd8te
    23:49
    Business Branding
  • 22:41
    Publireportage
    23:55
    5-voor-12
  • 23:15
    Hidden Gems
    00:05
    Toasted!
  • 22:55
    The Chelsea Detective
    23:55
    Miss Scarlet and the Duke
  • 23:10
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 23:25
    NOS Journaal Laat
    23:50
    Pauw & De Wit
  • 23:35
    De Nachtzoen
    23:50
    Nieuwsuur
  • 23:25
    Die Andere Late Night
    00:05
    Dertigers