TV-Visie - 'Chef in Nood' op reddingsmissie in thuishaven De Panne

'Chef in Nood' op reddingsmissie in thuishaven De Panne

'Chef in Nood' op reddingsmissie in thuishaven De Panne


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

'Chef in Nood' op reddingsmissie in thuishaven De Panne

maandag 6 februari 2012

Stéphane Buyens redt de Venue in De Panne (foto: vtm - © VMMa) De tweede aflevering van het nieuwe 'Chef in Nood'-seizoen bracht Stéphane Buyens naar Borgerhout, waar hij de pijnpunten van taverne-restaurant Erasmus blootlegde en een nieuw concept voor de zaak aanreikte. Deze aflevering werd bekeken door 607.000 Vlamingen (live+5), goed voor een marktaandeel van 25,7 % (VVA 18-54).

Op dinsdag 7 februari blijft Stéphane Buyens in De Panne, want zijn buren Nathalie en Danny van restaurant Venue roepen zijn hulp in. De zaak bestaat al meer dan een halve eeuw en nu staat de derde generatie aan het fornuis. Nathalie is chef en haar man Danny neemt de bediening voor zijn rekening. Elf jaar geleden nam het koppel de fakkel over van Nathalie’s ouders, maar na een glorieperiode in de beginjaren, gaat het bergaf met de zaak. Meer dan eens komen er ’s middags slechts vier mensen lunchen.

Nathalie kan haar vinger niet op de wonde leggen, maar feit is dat ze lijdt onder de achteruitgang van de familiezaak. Haar man Danny vlucht dan weer weg van de problemen en zoekt troost bij zijn paarden in de manege. Deze situatie kan niet aanslepen en weegt op hun relatie en gezin.

Wanneer Stéphane gaat lunchen in het restaurant, staat Nathalie er helemaal alleen voor. Al snel merkt hij dat de afwezigheid van Danny voor praktische problemen zorgt. Nathalie moet immers en de zaal doen en koken. Maar ook de gerechten zelf smaken niet. Nathalie kookt zoals ze zich voelt: moe en uitgeblust. In de keuken zelf is er al een tijd niet meer in nieuwe apparatuur geïnvesteerd.

Stéphane zet alles op alles om van Nathalie terug een gepassioneerde en creatieve chef te maken. De sterrenchef is ook van mening dat Danny zijn verantwoordelijkheid moet nemen en zijn vrouw moet ondersteunen. Een restaurant run je immers samen en niet alleen. Los daarvan moedigt hij Danny aan om zijn productkennis aan te scherpen en laat hij hem les volgen in het wijnverhaal. Ondertussen werkt Stéphane een nieuw concept en nieuwe toekomst uit voor de Venue.

'Chef in Nood', dinsdag 7 februari om 21.35 uur op vtm.








Loading

  • Bryan Adams op 1 in de 80's Top 100 van JOE fm
  • Eloise van Barry Ryan is de populairste klassieker uit de jaren '60
  • 'Vermist'-prijs voor Peter R. de Vries
  • Ten en Nevermind boven in de 'Album 100' op Studio Brussel
  • De teloorgang van de NAVO in 'EenVandaag'
  • Finale Champions League zaterdag bij 2BE
  • The Vengaboys en Dune eerste namen Foute Party Q-music (filmpje!)
  • Jacques Vermeire en Elke Vanelderen in 'Vrienden Van de Veire'
  • Comedian Daniel Tosh in nieuw seizoen 'Tosh.0'
  • Najib Amhali zaterdag in 'Pau!l'
  • 'Thuis'-acteurs verkennen Limburg in 'Vlaanderen Vakantieland'
  • Deadmau5 zaterdagnacht bij BNN
  • Kristen Stewart en Chris Rock zaterdag in 'The Graham Norton Show'
  • Zaterdag in 'Vranckx': kinderen van de rekening
  • RTL 4 blikt terug op 60 jaar Efteling
  • Isolde is terug met 'Vrw. zkt. Knst.'
  • 2BE schrapt omkadering 'Champions League': exit Robin Janssens
  • Lesley-An Poppe weigert 'Expeditie Robinson'
  • 'Man Bijt Hond' verhuist (dan toch!) naar VT4
  • 'studioTVL' vanuit T-bar Lommel