TV-Visie - Belgische F1-trots d'Ambrosio dinsdag te gast in 'Villa Vanthilt'

Belgische F1-trots d'Ambrosio dinsdag te gast in 'Villa Vanthilt'

Belgische F1-trots d'Ambrosio dinsdag te gast in 'Villa Vanthilt'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Belgische F1-trots d'Ambrosio dinsdag te gast in 'Villa Vanthilt'

maandag 22 augustus 2011

Marcel Vanthilt presenteert 'Villa Vanthilt' (foto: Eén - © VRT 2011 - Bart Musschoot) Marcel Vanthilt heeft tot eind van de zomer zijn villa opgetrokken op de Grote Markt van Roeselare. Van maandag tot donderdag én op zondag ontvangt hij de meest interessante gasten. Voor deze week worden nog volop namen toegevoegd, maar TV-Visie brengt je nu al een overzicht van de gasten die al zeker in de volgende uitzending zullen zitten.

Dinsdag krijgt Marcel bezoek van Wim Helsen en Bruno Vanden Broecke. Zij zijn aan het try-outen voor hun nieuwe stuk Gij die mij niet ziet. Bovendien is Bruno ook bezig met de Italiaanse versie van zijn voorstelling Missie, die hij in september voor de Italianen in Genk brengt. Drukke tijden zijn het ook voor Jérôme d’Ambrosio. Onze Belgische held in het F1 – circuit rijdt komende weekend de Grand Prix in Francorchamps. Nu hij in het land is, mag een bezoekje aan de villa zeker niet ontbreken.

Ook Tim Van Aelst maakt het buiten de landsgrenzen. Hij is net terug van de onderhandelingen met de Amerikaanse tv–zender NBC voor het programma 'Benidorm Bastards'. Vrijdag vertrekt hij voor datzelfde programma naar de Britse zender BBC.

Phil Zwijsen geeft op de Grote Markt van Roeselare een voorsmaakje van het wereldkampioenschap skateboarden, dat dit weekend plaatsvindt in Antwerpen. Muziek is er van The Subs. Het is onmogelijk om niet te dansen op hun nummer Don’t stop.

'Villa Vanthilt', dinsdag 23 augustus om 21.25 uur op Eén.








Loading

  • Bryan Adams op 1 in de 80's Top 100 van JOE fm
  • Eloise van Barry Ryan is de populairste klassieker uit de jaren '60
  • 'Vermist'-prijs voor Peter R. de Vries
  • Ten en Nevermind boven in de 'Album 100' op Studio Brussel
  • De teloorgang van de NAVO in 'EenVandaag'
  • Finale Champions League zaterdag bij 2BE
  • The Vengaboys en Dune eerste namen Foute Party Q-music (filmpje!)
  • Jacques Vermeire en Elke Vanelderen in 'Vrienden Van de Veire'
  • Comedian Daniel Tosh in nieuw seizoen 'Tosh.0'
  • Najib Amhali zaterdag in 'Pau!l'
  • 'Thuis'-acteurs verkennen Limburg in 'Vlaanderen Vakantieland'
  • Deadmau5 zaterdagnacht bij BNN
  • Kristen Stewart en Chris Rock zaterdag in 'The Graham Norton Show'
  • Zaterdag in 'Vranckx': kinderen van de rekening
  • RTL 4 blikt terug op 60 jaar Efteling
  • Isolde is terug met 'Vrw. zkt. Knst.'
  • 2BE schrapt omkadering 'Champions League': exit Robin Janssens
  • Lesley-An Poppe weigert 'Expeditie Robinson'
  • 'Man Bijt Hond' verhuist (dan toch!) naar VT4
  • 'studioTVL' vanuit T-bar Lommel