
04:45 Fashion & Music
04:55 F F Parties
05:00 Photographers
05:25 F F Parties
05:30 I See It First









| donderdag 27 oktober 2011 |
|
Astrid en John reizen naar het mondaine Saint-Tropez om er een weekje te genieten van de lifestyles of the rich and famous en trekken op onze nationale feestdag naar het befaamde Nikki Beach voor een stevig Belgisch feestje.
Voor John was de glamoureuze Franse badplaats lange tijd een tweede thuis: voor hij Astrid leerde kennen, genoot hij haast elke week van al het moois dat Saint-Tropez te bieden heeft. Maar Johns ‘major player'-tijd ligt al lang achter zich, en nu doet hij niets liever dan met zijn Donut romantisch te kuieren langs de haven, de Zuid-Franse winkelstraatjes te verkennen en om baguettes gaan in de boulangerie.
En Saint-Tropez verlaten, dat doen de Bryans in stijl: met een privéhelikopter. On y va!
Major party met Showbizz Bart, Bob Sinclar en Véronique De Kock
Astrid is al jarenlang vertrouwd met de Amerikaanse nationale feestdag en de daarbijhorende barbeques, feestjes en vuurwerk. Hoog tijd dus om John kennis te laten maken met een echt Belgisch feestje op onze nationale feestdag, en dat op een prachtige locatie - Nikki Beach - in prachtig gezelschap - Véronique De Kock is gastvrouw, Bob Sinclar DJ van dienst en waar sterren zijn, daar is ook Showbizz Bart. Astrid is verzot op Showbizz Bart - 'nen megagrave naam'- en vindt dat er in den John ook een goede Showbizz John zou schuilgaan. Schoon volk, rijkelijk vloeiende drankjes en goede muziek zijn voor Astrid en John voldoende voor een bangelijk feestje. Maar zo goed en groot het feestje was, zo major blijkt ook hun hangover de volgende ochtend. Of neen,was het de jetlag?
RIP Jimi Hendrix
Astrid was enorm aangedaan door het tragische overlijden van haar Koivis Jimi Hendrix nadat die werd vermoord door een predator. Samen met de Lau gaat ze nu op zoek naar een nieuwe it-fish. Haar nonkel Eric, die ook in Los Angeles woont, is een enorme Koiliefhebber en Astrid en Lau gaan met een mosselpot in de hand op zoek naar een nieuw huisdier voor in de tuin. Het wordt niet één Koi, maar drie, want zoveel zijn er nodig om de betreurde Jimi waardig te vervangen. En drie vissen, dat betekent één voor Astrid, één voor den John en ééntje voor de Lau.
'Astrid In Wonderland', vrijdag 28 oktober om 20.45 uur op VIJFtv.
|
Follow @TVVisie |
|