Jacques Vermeire en Elke Vanelderen in 'Vrienden Van de Veire'

vrijdag 18 mei 2012

Eén week voor Peter Van de Veire zich onderdompelt in de Eurovisiesongfestival-gekte mag hij zich nog eens helemaal laten gaan in 'Vrienden Van de Veire' op Eén. Met de gastenlijst voor zaterdag kan de avond niet stuk.

Topkomiek Jacques Vermeire wou na jaren voor twaalf shows weer de bühne op, maar het worden er ondertussen meer dan negentig. Hoog tijd dus om te checken welke oude typetjes we terugzien, en welke nieuwe typetjes we zullen mogen begroeten.


MNM-dj Elke Vanelderen kampt met huwelijksstress. Slaagt Regi er alsnog in haar te kalmeren voor de grote dag? Bij Peter licht Elke alvast een tip van de bruidssluier op over hoe die dag eruit zal zien. Ze vertelt ook over haar plannen voor de volgende maanden, want de blondine werkt ondertussen aan een boek over naaien, de nieuwe hype onder hippe vrouwen.

Als derde gast schuift stand-upcomedian Gunter Lamoot aan. Nadat hij maanden voor een beeldscherm zat ter voorbereiding van zijn komische show Superstaar op 2BE mag hij nog eens onder de mensen komen. Wat dat met hem doet, kunnen de kijkers zaterdag zelf vaststellen.

Veerle Baetens maakt van 2012 vooral een muzikaal jaar en smijt zich volledig op haar eigen project Dallas. Ze vertelt over de bijzondere manier waarop ze het nodige geld bij elkaar kreeg en de fun die ze beleefde bij het draaien van de video. Afsluiten doet Vrienden Van de Veire met haar nieuwe single Take it all.

Jongste showbizzreporters Marte en Zeno, de Vriendjes Van de Veire, trokken naar 'De Klas van Frieda' om uit te vlooien welke BV daar in de hoek moest staan.

'Vrienden Van de Veire', zaterdag 19 mei om 21.45 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    03:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 07:35
    De mini's
  • 07:20
    K3 Roller Disco
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    This Is Us
  • 07:30
    Two and a Half Men
    02:15
    Geen uitzending
  • 07:20
    Property Brothers
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:32
    Ver Gevorderd
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:35
    De Garde van Gert
    02:00
    Lekker Messy
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 07:15
    Storage Wars
    02:25
    Below Deck
  • 07:30
    Goedemorgen Nederland
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:30
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Kindertijd
    02:20
    EenVandaag