Elektriciteit in de lucht in voorlaatste 'Danni Lowinski'

woensdag 16 mei 2012

Meer dan een miljoen kijkers (goed voor een marktaandeel van 43,4% op VVA 18-54) waren getuige van de kus die Danni Lowinski (Nathalie Meskens) deelde met advocaat Olivier Smets (Kürt Rogiers), waar ze al een heel seizoen lang een zwak voor heeft. Op donderdag 17 mei 2012 kunnen de fans van de feel food-reeks ontdekken dat Danni en Olivier een andere afkomst hebben. En dat kan wel eens tot misverstanden leiden tussen de tortelduifjes.

Ook bij Fuat (Raouf Hadj Mohamed) en Katia Deboosere (Christel Domen) hangt er elektriciteit in de lucht. Wanneer de manager van het winkelcentrum ontdekt dat Fuat een pistool -dat hij geërfd heeft van zijn vader en waarvoor hij geen vergunning heeft- bijhoudt in de fietsenwinkel, is haar interesse in de man gewekt. Ook bij Danni gaat Deboosere -in het grootste geheim- langs.  

Ze kampt immers met een juridisch probleem. Enkele dagen geleden kocht Katia het bruidskleed van haar dromen, maar nu ze te horen heeft gekregen dat haar verloofde haar heeft bedrogen met haar beste vriendin, gaat de trouw niet door. De bruidswinkel echter, wil haar kleed niet terugnemen omdat het op maat gemaakt is, waardoor Katia niet alleen haar verloofde maar ook ineens een bom geld kwijt is. Danni bekijkt wat ze kan doen, om het leed van de vrouw te verzachten.

'Danni Lowinski', donderdag 17 mei om 20.45 uur op vtm.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:30
    Ket & Doc
    03:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Zomerbeelden
  • 07:35
    De mini's
  • 07:20
    K3 Roller Disco
    01:55
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:10
    Blind getrouwd: Australië
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    This Is Us
  • 07:30
    Two and a Half Men
    02:15
    Geen uitzending
  • 07:20
    Property Brothers
    02:00
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:32
    Ver Gevorderd
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:35
    De Garde van Gert
    02:00
    Lekker Messy
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:20
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 07:15
    Storage Wars
    02:25
    Below Deck
  • 07:30
    Goedemorgen Nederland
    03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:30
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:35
    Kindertijd
    02:20
    EenVandaag