Dit nieuwsbericht komt van TV-Visie.be, de site voor Méér tv.
http://www.TV-Visie.be



TV-Visie.be print-out : Salesteams Paratel en VMMa smelten samen Salesteams Paratel en VMMa smelten samen

9 maart 2010

Televisie en internet groeien steeds meer naar elkaar toe en vormen samen een ijzersterke combinatie. Internationaal onderzoek van IAB en Thinkbox wijst uit dat beide media zeer complementair zijn. Voor de mediaconsument is tv 'entertainment en ontspanning' terwijl internet meer de rol vervult van 'informatievergaring en communicatie'.

Ook voor adverteerders is de complementariteit vanzelfsprekend: televisie genereert merkbekendheid, –voorkeur en– interesse en is een imago bouwer. Het internet converteert deze parameters vooral in verdere online merkactivatie. Vanuit deze complementariteit en synergie heeft VMMa beslist om beide media onder te brengen in één regie.

'Het belang van een multimedia–aanpak wordt groter en groter voor een regie, bewijs hiervan is oa onze Cross Media Club, en het medium internet is essentieel in dit verhaal. Met als gevolg dat we ook de commercialisering van de websites van onze merken (vtm, 2BE, JIM, iWatch, vtmKzoom, Q Music en JOE) graag in portefeuille nemen bij de tv–regie en internetspecialisten in huis halen. Logisch gevolg hiervan is de samensmelting van alle bestaande activiteiten van het regie–salesteam van Paratel en VMMa', aldus Ben Jansen, commercieel directeur vmmtv en Stefan Costeur, commercieel manager Paratel Regie.

Paratel is een dochtermaatschappij van VMMa en gespecialiseerd in interactieve Next Media–applicaties zoals SMS, IVR (Interactive Voice Response), IDTV, mobiel en teletext. Paratel blijft verantwoordelijk voor de design en ontwikkeling van al deze diensten. Uiterlijk 15 april vervoegt de salesploeg van Paratelregie vmmtv.



Persbericht VMMa

http://www.vmma.be
 


Berichten en artikelen van TV-Visie mogen op geen enkele wijze opnieuw verspreid worden, in welke vorm dan ook, zonder uitdrukkelijke toestemming en overeenstemming van de hoofdredactie. Zowel teksten, foto's, logo's, geluiden en illustraties komen van vrijwillige medewerkers. Alle materiaal wordt ons welwillend ter beschikking gesteld van de copyrighthouder(s), of werden van openbare bronnen van internet gehaald, waarbij TV-Visie getracht heeft met alle rechthebbenden contact op te nemen. Niet in alle gevallen hebben we kunnen nagaan of op de teksten, foto's, logo's en/of illustraties nog copyright rust. Diegenen die menen recht te kunnen laten gelden, worden verzocht om contact op te nemen met TV-Visie.