TV-Visie - WK Snooker 2011 live op Eurosport

WK Snooker 2011 live op Eurosport

WK Snooker 2011 live op Eurosport


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

WK Snooker 2011 live op Eurosport

vrijdag 15 april 2011

Eurosport Van zaterdag 16 april tot en met maandag 2 mei wordt het wereldkampioenschap snooker gespeeld, in het Crucible Theatre te Sheffield. Het evenement is van begin tot eind te zien op Eurosport en Eurosport 2. En online, met de Eurosport Player. Met meer dan 195 uur aan live coverage is het de meest complete verslaggeving van een WK snooker ooit.

Zelfs de wedstrijden op de tweede tafel zijn live te bekijken. Daar nog bovenop, zijn diverse partijen exclusief te volgen met de Eurosport Player. Met die Eurosport Player zijn ook alle wedstrijden terug te zien.

Het WK Snooker is het oudste (en belangrijkste) toernooi van het mondiale snooker. Het vindt plaats in het Crucible Theatre in Sheffield (Engeland) en duurt 17 dagen, waarmee het een van de langst durende sportevenementen in de sportwereld is. De Top 16 van de wereld plus 16 qualifiers, nemen het tegen elkaar op en verdelen meer dan één miljoen Britse ponden.

In 2010 werd de Australiër Neil Robertson wereldkampioen. Hij versloeg de Schot Graeme Dott in de finale en zal het dit jaar wederom op moeten nemen tegen grootheden als John Higgins en Ronnie O’Sullivan.

Het commentaar wordt verzorgd door Alex Lely, Reind Duut, Jan Ebbinge, Rudy Bauwens en Bjorn Haneveer.








Loading

  • Radio 538 vraagt vergunning Museumplein aan voor finalewedstrijden EK
  • FunkNstein in 'Mijke's Middag Live'
  • Speciale aflevering van 'Vermist' met een ontroerde Peter R. de Vries
  • Spraakmakende optredens en artiesten in nieuwe editie van het Q-hotel
  • 'Hoe Is Het Nog Met...?' deze week met Berdien Stenberg
  • Don & Elly in 'Man Bijt Hond': het complete verhaal
  • 'Nep!' over geschiedenis
  • 'KRO Reporter International': betaalde Chirurgen met slechte kunstheupen
  • 'De Wereld Draait Door' sluit het zevende seizoen feestelijk af
  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor
  • Radio Veronica stuurt luisteraars naar EK Voetbal
  • Peter bezoekt Nederlandse Hollywoodvrouw in 'Van der Vorst Ziet Sterren'
  • Hormonen vieren hoogtij in 'De Zonen van Van As' (preview!)
  • Finale Copa del Rey op Sporting Telenet
  • MTV kondigt de eerste namen aan van MTV World Stage
  • België-Montenegro vrijdag live op Sporza
  • Kijkcijfers: woensdag 23 mei 2012
  • 'EenVandaag' over de teneur van de verkiezingscampagnes
  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen