TV-Visie - Roland Garros live op Eurosport

Roland Garros live op Eurosport

Roland Garros live op Eurosport


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Roland Garros live op Eurosport

zaterdag 21 mei 2011

Tennisbal Vanaf komende zondag strijdt de internationale tennistop voor de 110de keer om de grand slam van Parijs. Met meer dan 177 live zenduren en camera's op 7 banen, doen Eurosport, Eurosport HD en Eurosport 2 uitgebreid verslag.

Eurosport, Eurosport HD en Eurosport 2 bieden dus ook dit jaar weer een uitgebreide rechtstreekse coverage van Roland Garros. De uitzendingen van ’s werelds meest prestigieuze graveltoernooi starten iedere ochtend om ongeveer 11.00 uur en duren, met hier en daar een onderbreking, tot de duisternis valt.

Naast het rechtstreekse verslag van de wedstrijden zenden Eurosport en Eurosport HD ook elke avond, rond 20:30 uur, het live tennismagazine Game, Set & Mats uit, gepresenteerd door drievoudig Roland Garros winnaar Mats Wilander en Annabel Croft.

Het Nederlandstalige commentaar bij de tenniswedstrijden wordt verzorgd door Kristie Boogert, Marc de Hous, Mariëtte Pakker en Carlo Wilmots, en Game, Set & Mats wordt becommentarieerd door Robbert Reimering en Edward van Cuilenborg.

Via Belgacom en Telenet is Roland Garros ook in 3D te bekijken. Het gaat hierbij om de wedstrijden op het central court. Nooit eerder kon in een Europese huiskamer gekeken worden naar een langdurig sportevenement in 3D. Het commentaar bij de 3D-beelden is Engelstalig.

Roland Garros is ook online (en vanaf zeven banen tegelijk) te volgen, met de Eurosport Player, de webservice waarmee sportliefhebbers van achter hun PC kunnen kijken naar Eurosport, Eurosport HD, Eurosport 2 en Eurosportnews, en naar exclusieve sport die niet op tv te zien is.








Loading

  • Radio 538 vraagt vergunning Museumplein aan voor finalewedstrijden EK
  • FunkNstein in 'Mijke's Middag Live'
  • Speciale aflevering van 'Vermist' met een ontroerde Peter R. de Vries
  • Spraakmakende optredens en artiesten in nieuwe editie van het Q-hotel
  • 'Hoe Is Het Nog Met...?' deze week met Berdien Stenberg
  • Don & Elly in 'Man Bijt Hond': het complete verhaal
  • 'Nep!' over geschiedenis
  • 'KRO Reporter International': betaalde Chirurgen met slechte kunstheupen
  • 'De Wereld Draait Door' sluit het zevende seizoen feestelijk af
  • 'studioTVL' stelt finalistes Miss Limburg 2013 officieel voor
  • Radio Veronica stuurt luisteraars naar EK Voetbal
  • Peter bezoekt Nederlandse Hollywoodvrouw in 'Van der Vorst Ziet Sterren'
  • Hormonen vieren hoogtij in 'De Zonen van Van As' (preview!)
  • Finale Copa del Rey op Sporting Telenet
  • MTV kondigt de eerste namen aan van MTV World Stage
  • België-Montenegro vrijdag live op Sporza
  • Kijkcijfers: woensdag 23 mei 2012
  • 'EenVandaag' over de teneur van de verkiezingscampagnes
  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen