'Green Dream District' gaat een niveau hoger in nieuwe reeks

vrijdag 1 april 2011

De spanning is om te snijden. Wie heeft de meest duurzame uitvinding van 2011? Dit jaar gaan Joris Putman ('GTST') en Levi van Kempen ('ONM', 'Mega Mindy', Disney XD) wederom op zoek naar jonge uitvinders die zich inzetten voor een duurzame toekomst. Het aantal inschrijvingen getuigd van groot enthousiasme, maar alleen de allerbeste 36 uitvindingen zie je terug in 'Green Dream District'.

Iedere week gaan drie jonge uitvinders (9 tot 19 jaar) de strijd met elkaar aan. Wie van hen heeft het meest duurzame idee? De vakjury bepaald wie er doorgaat naar de zenuwslopende finale en daar direct kans maakt op de prijzen van 1000, 2000 of de hoofdprijs van zelfs 5000 euro én eeuwige roem.


Dit seizoen staan de kandidaten er niet alleen voor. Zij krijgen hulp van een eigen Green Coach. Dit is een (hoog)leraar van de Technische Universiteit Eindhoven, het ROC Eindhoven of de Hogeschool Arnhem Nijmegen. Samen tillen zij de uitvinding naar een hoger niveau. Dit seizoen ligt het niveau van de uitvindingen dan ook hoger dan ooit.

Het programma 'Green Dream District' wordt geproduceerd door Green Dream Productions. Een jong, groen productiebedrijf onder leiding van Joris Putman. Vanuit zijn interesse voor duurzaamheid en techniek is het programma 'Green Dream District' tot stand gekomen. Door het grote succes van de afgelopen twee seizoenen kan een derde niet uitblijven. Samen met zijn goede vriend Levi van Kempen gaat hij dit jaar wederom met veel plezier op zoek naar nieuw, duurzaam talent.

'Green Dream District', vanaf zaterdag 2 april om 18.00 uur op National Geographic Channel. Iedere uitzending wordt herhaald op zondag 11.30, woensdag 7.30 en op zaterdag om 6.30 uur. De extra lange finale van 'Green Dream District 2011' wordt uitgezonden op 25 juni om 18.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Chateau Planckaert
    00:05
    Thuis
  • 23:30
    De popcast
    00:45
    Nachtlus
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:15
    Chicago Fire
    00:10
    Huis Gemaakt
  • 23:10
    Ik Vertrek
    00:05
    Sex Stories
  • 23:50
    Mayans M.C.
    01:20
    How I Met Your Mother
  • 22:25
    The Football Fraudster
    00:00
    MythBusters
  • 23:20
    ER
    00:10
    Suits
  • 23:30
    Nonkel Jef
    00:05
    Ramona
  • 23:05
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
    00:10
    Stukken van mensen
  • 23:45
    Modern Family
    00:50
    Fire Country
  • 23:20
    Blue Bloods
    01:35
    Highway Thru Hell
  • 23:45
    Hello Goodbye
    00:40
    Interior Design Masters
  • 23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:05
    The Rookie
  • 23:58
    Z-Nieuws
    00:00
    Z-Beurs
  • 23:54
    Terras met tegeldragers
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:50
    Guillaume's Paris
  • 23:50
    DCI Banks
    01:20
    Darby and Joan
  • 23:15
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 23:50
    Pauw & De Wit
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 23:55
    De wereld rond met boeken
    00:25
    De Nachtzoen
  • 23:30
    Dertigers
    00:05
    The Nevermets