De US Open twee weken lang op Eurosport en Eurosport 2

zondag 28 augustus 2011

Van maandag 29 augustus tot en met zondag 11 september doen Eurosport (ook in HD) en Eurosport 2 exclusief rechtstreeks verslag van de US Open. Het vierde en laatste tennisgrandslamtoernooi van dit jaar is ook online te zien met de Eurosport Player.

Eurosport zendt het gehele toernooi live uit en op Eurosport 2 zijn de wedstrijden die op de andere banen worden gespeeld rechtstreeks te bekijken. De uitzendingen op Eurosport beginnen vanwege de Vuelta a España en de WK atletiek in de eerste week om 19:15 uur, terwijl Eurosport 2 vanaf de allereerste opslag om 17:00 uur live gaat. In totaal besteden beide zenders maar liefst 312 uur aan de US Open waarvan 205 uur live. Mats Wilander (winnaar US Open 1988) en Barbara Schett verzorgen live vanuit Flushing Meadows de interviews en wedstrijdanalyses.

De US Open is ook online te bekijken, met de vernieuwde Eurosport Player. Dit is een online sportservice, waarmee sportliefhebbers vanachter hun PC kunnen kijken naar de uitzendingen van Eurosport, Eurosport 2 en Eurosportnews. En naar exclusieve sport, die niet op TV te zien is. Zoals tijdens de US Open, als men live kan kijken naar de wedstrijden op zes banen tegelijk.

Het hele jaar al doen Eurosport, Eurosport HD, Eurosport 2 en de Eurosport Player haar kijkers een ongeëvenaard tennisaanbod, met volop aandacht voor drie van de vier Grand Slams, WTA- en ATP-toernooien, de WTA Tour Championships, magazines en veel backstage reportages.

Het commentaar bij de wedstrijden op de US Open (op Eurosport) wordt verzorgd door Kristie Boogert, Frank Balvers, Mariëtte Pakker, Marc de Hous en Carlo Wilmots.



Persbericht Eurosport
Meer artikels over Eurosport
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Thuis
    00:30
    Dagelijkse kost
  • 23:30
    De popcast
    00:45
    Nachtlus
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Huis Gemaakt
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    Sex Stories
    01:00
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:50
    Mayans M.C.
    01:20
    How I Met Your Mother
  • 00:00
    MythBusters
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:10
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Ramona
    00:35
    SOS Piet
  • 00:10
    Stukken van mensen
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:20
    Modern Family
    00:50
    Fire Country
  • 23:20
    Blue Bloods
    01:35
    Highway Thru Hell
  • 23:45
    Hello Goodbye
    00:40
    Interior Design Masters
  • 00:05
    The Rookie
    00:55
    FBI: International
  • 00:29
    Business Branding
    00:35
    Herhalingslus
  • 00:10
    Jong geleerd
    00:32
    Zo doe je het!
  • 00:15
    Meesterlijke Klassiekers
    00:55
    Meat Timon
  • 23:50
    DCI Banks
    01:20
    Darby and Joan
  • 00:05
    Scrubs
    00:55
    American Housewife
  • 23:50
    Pauw & De Wit
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:25
    De Nachtzoen
    00:40
    Nieuwsuur
  • 00:05
    The Nevermets
    01:00
    De Grannies van Amsterdam