Restaurant Dell'Anno opnieuw onder vuur

dinsdag 1 december 2009

Het blijft rommelen bij Claudio en Gaëlle, de winnaars van het vtm-programma 'Mijn Restaurant!'. Geen verbaal geweld of bouwovertredingen, maar wel mogelijke problemen met de sociale inspectie. Een ex-werkneemster beweert dat de uitbaters van restaurant Dell'Anno hun personeel niet correct uitbetaalt.

De boekjes blijven smullen van de verhalen rond Claudio en Gaëlle. In Dag Allemaal getuigt een ex-werkneemster dat de sociale wetgeving verschillende keren overtreden werd. Ze werd niet juist uitbetaald en vervolgens gedwongen tot ontslag in onderlinge overeenkomst. Daarnaast zouden de overuren van het personeel in het zwart uitbetaald worden. De ex-werkneemster dreigt ermee de sociale inspectie te waarschuwen.

Volgens Claudio en Gaëlle is er geen vuiltje aan de lucht. 'Het ontslag is gebeurd in overleg met een sociaal bureau. Bovendien is het restaurant uitgerust met een kassasysteem dat verbonden is met de BTW-dienst, waardoor zwartwerk onmogelijk is.', verklaart het jonge koppel aan Dag Allemaal.

Ook na 'Mijn Restaurant!' lijkt Dell'Anno in het oog van de (media-)storm te blijven zitten. Nog voor de finale bleek trouwens dat Claudio het meermaals aan de stok kreeg met zijn personeel. Toen stapte een deel van zijn keukenteam op. Tijdens het programma nog riskeerde hij zelfs een proces toen een woedende Claudio één van zijn obers op een totaal onterechte manier aan de deur zetten.

Bron: De Standaard

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Iedereen zomert
  • 18:50
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Dance Academy
    19:45
    Karrewiet
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:50
    Het Weer
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
  • 19:30
    How I Met Your Mother
    20:35
    Hulk
  • 18:40
    All New Traffic Cops
    20:35
    United 93
  • 19:10
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 19:30
    David
    20:00
    Ramona
  • 19:20
    De Container Cup
    20:05
    Stukken van mensen
  • 18:50
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 19:10
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 18:45
    Next Level Chef
    19:40
    Chateau Meiland: En Route
  • 18:45
    Killer at the Crime Scene
    19:40
    Snapped
  • 18:25
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:29
    Het appartement
    19:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 19:30
    De Sterrenkaart
    20:05
    Meat Timon
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Bloed, zweet en tranen
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    Goed Verhaal
    19:50
    Rail Away
  • 19:30
    De Grannies van Amsterdam
    20:00
    Dertigers