Patrick valt af net voor de finale van 'Expeditie Robinson'

dinsdag 29 november 2011

In aflevering 13 van 'Expeditie Robinson' op maandag 28 november 2011 werd duidelijk dat de finale niet onder vier maar onder drie expeditieleden zou worden beslecht. Tanja en Niko kregen de meeste positieve stemmen, mede dankzij hun immuniteitsmunten, en wisten zich als eersten te plaatsen voor de finale. Sascha en Patrick moesten in een onderling duel uitmaken wie alsnog naar de finale zou gaan. Tijdens de gevreesde balkproef ontspon er zich een psychologisch steekspel tussen de twee Nederlanders.

Hoewel zowel Patrick als Sascha vastberaden waren om het beste van zichzelf te geven, verloor Patrick al snel zijn evenwicht op de balk. Hij zag zo de finale alsnog aan zijn neus voorbij gaan.

'Ik vind het heel erg dat de expeditie voor mij eindigt vlak voor de finale', aldus een ontgoochelde Patrick. 'Ik houd echter een positief gevoel over aan dit avontuur. Voor mij is de cirkel rond want ik heb het gevoel dat ik de hele expeditie heb meegemaakt. Alleen jammer dat ik de finaleproef niet meer heb kunnen betwisten.'

Tanja, Niko en Sascha begonnen inmiddels aan de allerlaatste proef van deze editie. Wie de uiteindelijke winnaar van ‘Expeditie Robinson’ 2011 wordt, ontdekken we op maandag 5 december 2011 tijdens de reünieaflevering.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    04:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 08:35
    Mr. Magoo
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    VLOGLAB Mystery #Stories
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    Geen uitzending
    02:05
    Criminal Minds
  • 08:15
    SEAL Team
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Open Vuur
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 08:05
    Without a Trace
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 02:15
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 08:05
    Midsomer Murders
    04:05
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:35
    Scrubs
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    08:00
    Petrus in het land
  • 08:40
    Pieter Konijn
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal