TV-Visie - Nieuw bij BelgacomTV: RSCA TV

Nieuw bij BelgacomTV: RSCA TV

Nieuw bij BelgacomTV: RSCA TV

Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Nieuw bij BelgacomTV: RSCA TV

donderdag 27 juli 2006

Belgacom TV RSCA zet zijn deuren helemaal open voor het publiek. De voorzitter, de spelers, de sportieve en technische staf, de medewerkers, en ja zelfs de supporters nemen het woord op RSCA TV. Bovenop de wekelijkse actuele reportages biedt het programma een aantal vaste rubrieken waar elke supporter iets nieuws ontdekt over zijn club.

FOCUS
In "Focus" komt men bijna alles te weten over de helden van de club. Zoals of Vandenborre zal spelen? Waarom is Boussouffa ontroerd? Wie is de held van Zitka? "FOCUS" onthult het allemaal. 
 
DE JEUGD
Wie zijn de Kompany's? "De Jeugd" stelt u elke week een jeugdploeg of een aanstormend talent van RSC Anderlecht voor. 
 
PURPLE DAY
RSCA TV volgt elke week een dag lang een figuur van de club. De manier om te komen waar men anders nooit terecht kan: backstage! 
 
SKILLS
Deze rubriek maakt de straatvoetballer in elk van ons wakker. Wat is de geliefkoosde dribbel van Frutos? Hij beschrijft en doet het even voor...
 
DE WEDSTRIJD
Elke week wordt de wedstrijd van de eerste ploeg op een andere manier bekeken. Soms vanuit de tribune, soms door het oog van een kenner en soms gewoon, voor het plezier... Alléén op RSCA TV.

RSCA TV is gratis beschikbaar voor alle Belgacom TV klanten onder de rubriek "Sport" in de "Op aanvraag" catalogus.  Elke maandag vanaf 20u00 vindt u er een nieuwe aflevering terug!

Ontdek iedere ochtend een actueel nieuwsoverzicht in je mailbox!
Schrijf je 
HIER  in voor 'TV-Visie extra'! 








Loading
Digitale televisie in Vlaanderen

Dossier: Digitale televisie in Vlaanderen

2005 was het jaar van de start van digitale televisie in Vlaanderen. Telenet en Belgacom bestormen de markt in de hoop zoveel mogelijk abonnees te veroveren.



  • Telenet schrapt BBC, ZDF, France 2 en RAI uit analoog aanbod
  • Nu ook op computer tv kijken met 'TV Overal' van Belgacom TV
  • Prime Sport heet vanaf nu Sporting Telenet
  • Belgacom TV telt meer dan miljoen klanten
  • Telenet lanceert Yelo : tv kijken op iPad, iPhone en computer
  • Mobistar lanceert nieuwe tv-beleving
  • Belgacom biedt nu ook tv-ervaring op gsm en computer
  • Belgacom geeft digitale tv en entertainment menselijke toets
  • Mobistar gaat digitale televisie aanbieden
  • TV Vlaanderen voegt vtm HD aan aanbod toe


  • BravaNL breidt uit bij UPC
  • Luistercijfers: Radio 2, Q-music en JOE fm stijgen
  • Astrid Bryan sluit succesvol tweede seizoen in stijl af
  • 'Schepper & Co in het Land' over tienerouders zonder opleiding
  • Stad Genk heeft 125.000 veil voor tweede reeks 'Danni Lowinski'
  • Sundance Channel brengt special over filmfestival Cannes 2012
  • Joop Van den Ende en Mart Smeets te gast in 'De Wereld Draait Door'
  • Heel wat nieuws onder de zon in nieuw seizoen '1000 Zonnen'
  • Laatste 'Danni Lowinski' donderdag op vtm (preview!)
  • 'EenVandaag' over Grieken in Nederland