Kookzender Njam! start samenwerking met Sanoma Magazines

vrijdag 7 januari 2011

Sanoma Magazines Belgium en de digitale culizender Njam! werken vanaf deze maand intensief samen. Het partnership gaat van start met een nieuwe maandelijkse culinaire Njam!-rubriek in Feeling. De komende maanden zullen er ook culinaire Njam!-onderwerpen terug te vinden zijn in andere magazines van de Sanoma-groep. Later dit jaar volgt ook de lancering van het nieuwe Njam!-magazine.

Njam!, een initiatief van Studio 100 & topchef Peter Goossens, is de allereerste culinaire themazender in Vlaanderen. De digitale televisiezender ging van start op 1 december 2010 en maakt deel uit van het basispakket van Telenet op kanaal 20. Njam! is een platform voor een hele waaier aan kookprojecten met gerenommeerde topchefs, gaande van eigen tv-programma’s en een digitale televisiezender, tot een website, boeken en tal van andere afgeleiden.

Feeling is de grootste luxeglossy van Vlaanderen, met een hart voor Belgische mode en een neus voor de nieuwste trends op het gebied van hoogstaande gastronomie, beauty, wonen en reizen. Met onderbouwde emo-dossiers en cultuuragenda. Dé stijlgids voor de vrouw van nu die zich wil ontplooien in alle facetten van haar leven.

Aime Van Hecke, CEO Sanoma Magazines Belgium: 'Met onze nieuwe partner Njam! deelt Sanoma Magazines Belgium drie belangrijke passies: de passie voor sterke merken en helden, de passie voor koken en lekker eten en de passie voor hoogstaande kwaliteit. Deze nieuwe samenwerking is een logische stap in onze verdere ontwikkeling als marktleider op het gebied van multimediale culinaire content. Na Libelle Lekker, is er nu eerst ook de maandelijkse Njam!-bijlage in Feeling en binnenkort ook een eigen Njam!-magazine.'

Dominic Stas, Gedelegeerd Bestuurder Njam! en Algemeen Directeur Studio 100 Benelux: 'Wij zijn erg trots deze samenwerking te mogen aankondigen. Sanoma Magazines is een solide partner die dezelfde waarden hanteert als Njam!, en is dus de uitgelezen partij om deze samenwerking mee op te zetten: de inhoudelijke link tussen Njam! en de Sanoma-bladen ligt voor de hand en is overduidelijk.  Sanoma Magazines is de ideale partner wegens het grootste bereik van foodlovers in Vlaanderen. Dit partnership is voor ons ook een logische stap in het 360°-model van Njam! Ik ben ervan overtuigd dat dit het begin is van een langdurige samenwerking tussen beide partijen.'



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Sporza: Basketbal
    17:40
    Dierendokters 24/7
  • 17:05
    The mind game
    18:05
    Wakker in Paraguay
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:15
    Huis Gemaakt
    18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
  • 16:45
    My Kitchen Rules
    18:05
    De Planckaerts
  • 17:15
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:55
    Blind Gekocht
  • 17:05
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 16:55
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:19
    De Branche-Expert
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    17:45
    Lekker Messy
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Een jaar in de Alpen
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Big Little Journeys
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint