Kookzender njam! bestaat 1 jaar

woensdag 30 november 2011

Een jaar geleden, op 1 december 2010, werd njam! opgericht door Studio 100 en Peter Goossens. Sinds die start produceerde de zender 20 series of 370 afleveringen met de eigen, vaste chefs Peter Goossens, Roger van Damme, Manuel Wouters, Johan Segers, Dominique Persoone, Thierry Theys, Jan Buytaert, Giuseppe Giacomazza, Michaël Vrijmoed, Chiara van Emrik en Jurgen Lijcops.

Ook de programma ‘s van Jamie Oliver, Antonio Carluccio, Giorgio Locatelli, James Martin, Gary Rhodes en Rick Stein zijn zeer populair bij het njam! publiek. Met enkele van deze internationale sterren maakten we ook eigen programma ‘s: zo kookte Roger van Damme samen met Ferran Adrià van El Bulli, ging Peppe Giacomazza koken met Antonio Carluccio en kwamen The Hairy Bikers zelfs op visite bij Dominique Persoone. Gastvrouw Hanne Troonbeeckx praat de programma ’s op charmante wijze aan elkaar.

Dit najaar behaalt njam! zijn grootste marktaandeel sinds de start op 1 december 2010. Op maandbasis bereikt njam! 1.280.000 kijkers. Elke dag zijn er dat 175.000. Het bereik op dag- , week- en maandbasis is voortdurend in stijgende lijn en njam! is veruit de meest populaire digitale zender. De boeken die verschenen van o.m. Peter Goossens, Roger van Damme, Manuel Wouters, Peppe Giacomazza, Jan Buytaert en Johan Segers stonden wekenlang in de non-fictie bestsellerlijst.

Een eigen njam! tijdschrift werd gelanceerd, waarvan zopas het bijzondere feestnummer verscheen. Negen Vlaamse topchefs, samen goed voor zeven Michelinsterren, tophoge scores in Gault Millau en allemaal verbonden aan de tv-zender en het magazine njam!: ze kwamen op een mooie middag in het gezelschap van hun echtgenotes bij elkaar in een pracht van een landhuis, om er na te praten over het voorbije njam!-jaar. Ontspannen en even zonder stress, zodat de sfeer al gauw wat losser werd, en de toon van de gesprekken meteen al wat gemoedelijker.

De beelden en de gesprekken van die bijzondere ontmoeting vind je terug in het eindejaarsnummer van njam! magazine. De goesting voor het Goede Lekkere Leven sprankelt van elke pagina, een enthousiasme dat de njam! topchefs ook graag delen: want speciaal voor het magazine stelden ze een feestmenu samen, makkelijk na te maken, maar mét sterrengarantie. Njam! magazine is in minder dan een jaar tijd uitgegroeid tot Vlaanderens meest toonaangevende culinaire blad. Dat heeft het uiteraard in eerste instantie te danken aan de medewerking van diezelfde meesterkoks in elk nummer.

Expertise & vakmanschap van topchefs gebracht op een heldere manier, maar ook nieuws over trends & tools, lekkere adressen waar kenners hun voorraad in slaan en haalbare  recepten voor elke dag: alles waar de Vlaamse foodie naar op zoek is, krijgt hij gegarandeerd elk nummer voorgeschoteld in njam! magazine. Het blijkt de formule die elke kookfan recht in het hart treft, want elk nummer van njam! verschijnt nu al op een oplage van 45.000 exemplaren.

De njam!-website is een populaire online bestemming, met 6.700 unieke bezoekers per dag en 60.000 pageviews per dag.De njam! Facebookfamilie telt al meer dan 12.000 leden en groeit elke dag. Veel van onze chefs twitteren er op los en houden op deze manier contact met hun talrijke fans.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Sporza: Basketbal
    17:40
    Dierendokters 24/7
  • 17:05
    The mind game
    18:05
    Wakker in Paraguay
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:15
    Huis Gemaakt
    18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
  • 16:45
    My Kitchen Rules
    18:05
    De Planckaerts
  • 17:15
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:55
    Blind Gekocht
  • 17:05
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 16:55
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:19
    De Branche-Expert
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    17:45
    Lekker Messy
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Een jaar in de Alpen
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Big Little Journeys
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint