iWatch breidt het buitenlands aanbod uit

vrijdag 27 oktober 2006

Vanaf maandag 30 oktober 2006 breidt iWatch –de On Demand-service van VTM, KANAALTWEE en JIM- het buitenlands aanbod uit met de Australische reeks "McLeod's Daughters". Eerder werden al "Gooische Vrouwen" en "Home And Away" toegevoegd aan het iWatch-pakket.

H


et is geen toeval dat 'McLeod's Daughters' de nieuwste te herbekijken-aanwinst is. iWatch streeft er immers naar om de spiegel te zijn van het analoge aanbod en dus mag deze kwaliteitsvolle en populaire dramareeks van down under niet ontbreken.

'McLeod's Daughters' loopt inmiddels voor het vierde seizoen op VTM en houdt elke maandagavond omstreeks 22u45 gemiddeld 300.000 kijkers voor de buis gekluisterd, wat zich vertaalt in een marktaandeel van 21% (VVA 18-54). Dit betekent dat 1 op de 5 televisiekijkers elke week afstemt op "McLeod's Daughters".

iWatch wil de spiegel zijn van het analoge aanbod, maar blijft ook voortdurend meer brengen en extra's aanbieden aan haar kijkers.

Zo kunnen zij de hele week lang de repetities van de zangduo's in "Just The Two Of Us" op de voet volgen en inschatten hoe hun favorieten in de liveshow zullen presteren. De camera's van iWatch volgen ook het eerste uur na elke liveshow de BV's op de voet en deze opnames worden integraal aangeboden.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Digitale televisie in Vlaanderen

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Sporza: Tour Auvergne - Rhône-Alpes
    17:20
    Sporza: Basketbal
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:05
    The mind game
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:00
    America's Funniest Home Videos
  • 15:45
    Achter gesloten deuren
    16:45
    My Kitchen Rules
  • 14:35
    Scent of a Woman
    17:15
    9-1-1
  • 15:30
    All New Traffic Cops
    16:25
    Cheers
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:40
    Wat nu weer?
  • 15:45
    Oogappels
    16:55
    Huizenjagers
  • 16:10
    This Is Us
    17:05
    Manifest
  • 15:35
    Leverage: Redemption
    16:35
    Two and a Half Men
  • 15:45
    Property Brothers
    16:45
    Interior Design Masters
  • 16:00
    World's Most Evil Killers
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 16:19
    Zelf gedaan, goed gedaan
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:05
    Urban Barbecue
    16:35
    Roger van Damme: Desserts
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:10
    Death in Paradise
  • 16:05
    American Housewife
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    16:57
    Socutera
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    Goed Verhaal
  • 16:00
    Peter Pan
    16:25
    Jungle Book