Eén presenteert het 'Eurovisiesongfestivalpaleis'!

zaterdag 4 februari 2006

Op 19 februari weten wie naar Athene mag om ons land te vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival. Om de kandidaten een hart onder de riem te steken, gooit Felice zijn volle gewicht in de strijd en organiseert hij een Eurovisiesongfestivalpaleis!

N


icole & Hugo mogen rustig verder dobberen op de zeven wereldzeeën, want België heeft natuurlijk nog andere memorabele inzendingen gestuurd. Exact 10 jaar stond Lisa Del Bo op het grote podium in Noorwegen, waar ze eervol 16de eindigde. Speciaal voor Het swingpaleis trekt Lisa nog een laatste keertje haar speelse outfit van weleer aan en zingt ze 'Liefde is een kaartspel.'

In 1987 mocht België (dankzij Sandra Kim) zelf het Eurovisiesongfestival organiseren. Liliane St. Pierre stond dat jaar in Brussel meer dan haar mannetje met het strijdvaardige 'Soldiers of love', eenmalig opnieuw te bewonderen in Het swingpaleis. Johnny Logan tenslotte maakt het lijstje optredende artiesten volledig. Hij laat z'n zitje in de Eurosong-jury even voor wat het is en brengt volledig live het romantische 'Hold me now', de hit waarmee hij voor de tweede keer het Eurovisiesongfestival won.

Tussendoor blijven de jongens en meisjes vol moed, passie en doorzettingsvermogen vechten voor een nieuwe overwinning. Katja Retsin, Ann Van Elsen en Tania Dexters krijgen versterking van Joyce De Troch en Isabelle A en nemen het op tegen Regi, Peter, Wouter, Sergio en de Vlaamse versie van Johnny Logan: Luc Steeno!

'Swingpaleis goes Eurosong', vrijdag 17 februari om 21.10 uur op Eén

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Eurosong 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    04:00
    Journaallus
  • 09:00
    Lentebeelden
    08:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Tik Tak
    06:05
    Bumba
  • 08:50
    De avonturen van Lolly Lolbroek
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:25
    Zo doe je het!
  • 08:50
    Friends
    02:05
    Criminal Minds
  • 08:15
    SEAL Team
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Open Vuur
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 08:50
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 09:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:53
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 09:00
    Midsomer Murders
    04:05
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:00
    Scrubs
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    Petrus in het land
  • 09:00
    Babar en de belevenissen van Badou
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal