Bram Van Deputte presenteert dit jaar 'My Name Is...'

woensdag 29 juni 2011

Nadat vorig jaar de Vlaamse Lana als Lady Gaga en de Nederlandse Merante als Amy Winehouse tot winnaressen werden bekroond van 'My Name Is…', gaat vtm samen met RTL 4 in Nederland, ook dit seizoen weer op zoek naar de beste imitatie van een muzikaal idool. Bram Van Deputte, bekend van JIM, 'De Dagshow' én in 2010 door TV-Visie nog verkozen als tv-gezicht van het jaar, zal zich samen met zijn Nederlandse co-presentatrice Nicolette Van Dam ontfermen over de kandidaten.

Bram Van Deputte, ‘nieuw’ in de wereld van talentenjachten, kijkt alvast uit naar dit nieuwe avontuur. 'Zelf kan ik hoegenaamd geen enkele noot, laat staan een halve, juist zingen. Maar net daarom heb ik het grootste respect voor mensen die dat wel kunnen. Deelnemen aan zo'n wedstrijd is een serieuze uitdaging en ik ga met heel veel plezier de kandidaten begeleiden op hun muzikale tocht.'


Bram geeft de potentiële kandidaten nu al goede raad: 'Smijt jezelf volledig! Dan kan je achteraf geen spijt hebben dat je er misschien toch niet alles aan hebt gedaan.' Ook over zijn Nederlandse co-presentatrice is Bram enthousiast: 'Ik heb het afgelopen jaar het geluk gehad om elke dag aan de slag te mogen naast knappe en leuke dames: An, Evi en Anke. En met Nicolette Van Dam zet ik die lijn gewoon verder. Ik weet niet wat ik heb gedaan om dat te verdienen, maar mij hoor je niet klagen!'

Bij ‘My Name is…’ mogen de kandidaten zelf kiezen welk idool ze imiteren, maar er is één voorwaarde: kunnen zingen én dansen is een must. De wedstrijd is toegankelijk voor kinderen en volwassenen en deelnemen kan individueel of in groep. De vierkoppige vakjury bestaat uit Kelly Pfaff, musicalproducent Albert Verlinde, zangeres – en jurylid/coach in 'X-Factor 2008' – Do en 'Junior Eurovisiesongfestival' winnaar Ralf Mackenbach. De jury zal gedurende vijf weken de prestaties van de deelnemers beoordelen. Vanuit hun achtergrond kunnen ze zich elk toeleggen op hun eigen vakgebied.

Ralf Mackenbach kennen we van het vtmKzoom-programma ‘Doe-de-Dance’. Ook dit najaar zal hij een prominente rol spelen bij deze kidszender. Kelly Pfaff weet als geen ander hoe het is om in de kijker te staan. Kelly en haar familie worden al 10 jaar gevolgd in het vtm-programma ‘De Pfaffs’. Door haar opleiding aan het ‘Koninklijk Ballet van Vlaanderen’ zal ze zich als jurylid van ‘My Name is…’ bovenal concentreren op de gehele act van de kandidaat. 'Iedereen kan wel horen of iemand vals zingt of niet, maar wat voor mij écht belangrijk is, is de geloofwaardigheid van een kandidaat', vertelt Kelly. Maar natuurlijk zal Kelly ook letten op de muzikale kunsten van de performers.

Muziek is namelijk, na dans, haar tweede passie. Zo kreeg ze onder andere de kans om drie jaar lang om met Studio 100 samen te werken voor een aantal musicals. Ze treedt bovendien regelmatig op als DJ en ook haar echtgenoot Sam Gooris heeft al een lange muziekcarrière achter de rug. 

De juryleden zullen in een aantal auditierondes de beste kandidaten selecteren. De winnaars van deze voorrondes strijden uiteindelijk tegen elkaar in een live finale. Wie wordt dit jaar dé Beyoncé, Adèle, Rihanna of Bruno Mars? Wie komt er met zijn performance het dichtst bij zijn of haar idool? Antwoorden op die vragen kom je dit najaar bij vtm te weten.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2011: alle plannen, alle zenders!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:10
    Hallo Kroket
    04:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:15
    Biggen Bouwers
    06:00
    Tik Tak
  • 07:05
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:15
    This Is Us
    02:05
    Criminal Minds
  • 07:05
    Two and a Half Men
    02:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    911 Crisis Center
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 02:15
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:11
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 07:00
    Call the Midwife
    02:30
    Midsomer Murders
  • 07:10
    Storage Wars
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 07:15
    NOS Journaal 07.00 uur
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 07:15
    Goed Verhaal
    08:00
    Petrus in het land
  • 07:16
    Zin in Zappelin
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal