'Afspraken tussen Woestijnvis en VRT niet in het gedrang'

zaterdag 22 januari 2011

Een mogelijke aankoop van de Belgische SBS-zenders VT4 en VIJFtv heeft geen gevolgen voor de recent gemaakte afspraken tussen Woestijnvis en de VRT. Dat bevestigen zowel de VRT als mediaminister Ingrid Lieten aan Het Nieuwsblad. 'De VRT blijft de bevoorrechte van Woestijnvis', zo zegt VRT-woordvoerster Brigitte Vermeersch.

Dat De Vijver, de moederholding van productiehuis Woestijnvis een bod doet op VT4 en VIJFtv, betekent niet noodzakelijk een domper op het onlangs afgesloten verstandshuwelijk tussen de openbare omroep en het productiehuis. Volgens alle partijen, inclusief Minister van Media Ingrid Lieten, blijven de gemaakte afspraken van kracht.


Begin januari werd overeengekomen dat alle succesvolle programma's en gezichten van Woestijnvis tot midden 2012 exclusief bij de VRT blijven. Vanaf 2012 tot 2015 werd een 'intentieverklaring' overeengekomen voor een 'preferentieel partnership'. Dat betekent dat niet noodzakelijk alle nieuwe programma's van Woestijnvis op de VRT te zien zullen zijn, maar dat de producties ook op andere zenders vertoond kunnen worden.

Bron: nieuwsblad.be


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: SBS-zenders in de etalage

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.

'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:30
    Dagelijkse kost
    00:45
    Journaallus
  • 23:30
    De popcast
    00:45
    Nachtlus
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:10
    Huis Gemaakt
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:05
    Sex Stories
    01:00
    Blind getrouwd: Australië
  • 23:50
    Mayans M.C.
    01:20
    How I Met Your Mother
  • 00:00
    MythBusters
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:10
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:05
    Ramona
    00:35
    SOS Piet
  • 00:10
    Stukken van mensen
    01:15
    Geen uitzending
  • 00:20
    Modern Family
    00:50
    Fire Country
  • 23:20
    Blue Bloods
    01:35
    Highway Thru Hell
  • 23:45
    Hello Goodbye
    00:40
    Interior Design Masters
  • 00:05
    The Rookie
    00:55
    FBI: International
  • 00:29
    Business Branding
    00:35
    Herhalingslus
  • 00:10
    Jong geleerd
    00:32
    Zo doe je het!
  • 00:15
    Meesterlijke Klassiekers
    00:55
    Meat Timon
  • 23:50
    DCI Banks
    01:20
    Darby and Joan
  • 00:30
    Scrubs
    00:55
    American Housewife
  • 23:50
    Pauw & De Wit
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:25
    De Nachtzoen
    00:40
    Nieuwsuur
  • 00:05
    The Nevermets
    01:00
    De Grannies van Amsterdam