TV-Visie - Superster Taio Cruz in finale 'Holland's Next Top Model'

Superster Taio Cruz in finale 'Holland's Next Top Model'

Superster Taio Cruz in finale 'Holland's Next Top Model'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Superster Taio Cruz in finale 'Holland's Next Top Model'

zondag 13 november 2011

'Holland's Next Top Model 2011' (foto: RTL 5 - © RTL Nederland) Maandag 14 november is het zover: na tien weken van shoots, catwalklessen, uitdagingen, irritaties en onvergetelijke belevenissen wordt bekend wie zich 'Holland's Next Top Model' mag noemen. In een zinderende live finale, vanuit Studio 21 in Hilversum, staan finalisten Elise, Michelle, Riquelle en Tamara lijnrecht tegenover elkaar. De meiden beseffen stuk voor stuk dat dit hun laatste kans is om de jury van hun model skills te overtuigen.

Zij geven daarom alles in een smashing show vol glamour. In oogverblindende creaties van topcouturiers als Addy van den Krommenacker, Dennis Diem en Jan Boelo betreden de finalisten de catwalk.

In de finale draait het natuurlijk om Elise, Michelle, Riquelle en Tamara, maar de ogen zullen dit jaar ook gericht zijn op modellen uit eerdere edities van 'Holland's Next Top Model'. Sanne (winnares 2006), Ovo (4de plaats in 2006), Kim (winnares 2007), de tweeling River en Lois, (5de en 6de plaats in 2007) en Rosalinde (winnares 2009) veroveren de runway in een spannende lingerieshow. Daarnaast verzorgt superster Taio Cruz (bekend van de hits 'Dynamite' en 'Hangover') een stunning optreden en laten de kandidaten van 'So You Think You Can Dance' de studio op z’n grondvesten schudden.

De vakjury, bestaande uit Daphne Deckers, Bastiaan van Schaik, Mariana Verkerk en Paul Berends, bepaalt uiteindelijk wie van de vier meiden 'Holland's Next Top Model' wordt en naar huis gaat met een contract bij Touché Models ter waarde van 75.000 euro, een auto én gezichtsbepalende campagnes van Max Factor en Zalando.

Finale 'Holland's Next Top Model', maandag 14 november om 20.30 uur bij RTL 5.








Loading

  • Iris haalt finale Eurovisie Songfestival niet
  • 'studioTVL' laat je kennismaken met klezmermuziek
  • Eén strijdt tegen Canvas in 'De Klas van Frieda'
  • 'De Wereld Draait Door' met Hugo Blom en Nico Dijkshoorn
  • Caroline Tensen en Patricia Paay in nieuw seizoen 'Ranking the Stars'
  • Anne komt naar je toe deze zomer
  • Desserts zonder suiker in 'De MeesterBakker'
  • 'Culinaire Speurneuzen' met Panamarenko op zoek naar beste koffie
  • Woensdag in 'EenVandaag': de vigilante van St. Nicolaasga
  • Kristien Maes leeft een week zonder suiker voor 'Volt'
  • 'Cijfers Liegen Niet' onderzoekt verschillen tussen mannen en vrouwen
  • Muziekzenders trappen af met oranje bitterbal
  • Kijkcijfers: maandag 21 mei 2012
  • Pedofiel Koen komt met zijn verhaal in 'JONG'
  • Succesvol event 'GTST Live' keert terug
  • Sporza is klaar voor de sportzomer 2012
  • 'Goe Gebakken' ook dit najaar op het nieuwe VT4
  • Er hangt iets in de lucht in nieuwe komische reeks 'Come Fly With Me'
  • Musicalmeezingers in 'De Beste Zangers Van Nederland'
  • Miguel Wiels tegen Peter Van Asbroeck in 'Peter vs. de Rest'