TV-Visie - Finale van tiende editie '538 Demo Duel'

Finale van tiende editie '538 Demo Duel'

Finale van tiende editie '538 Demo Duel'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

Finale van tiende editie '538 Demo Duel'

woensdag 14 december 2011

Radio 538 Aanstaande donderdag 15 december vindt de finale plaats van de tiende editie van het '538 Demo Duel'. Dit keer in het Patronaat in Haarlem. Sinds januari 2009 is Radio 538 op zoek naar nieuw muzikaal talent tijdens het '538 Demo Duel'. De tiende editie begon in augustus jl. en als altijd kwam er elke week een winnaar uit de bus. De 14 weekwinnaars staan donderdag in de finale, samen met twee favorieten die een wildcard verdienden. De kandidaten strijden om een platencontract bij 8ball Music, het maken van een videoclip én airplay op Radio 538. Een vakjury – bestaande uit 538 DJ Jeroen Nieuwenhuize, Edwin Jansen en Tony van de Berkt jr. – bepaalt wie wint. Barry Paf presenteert de finale.

Finalisten
De finalisten die aanstaande donderdag kans maken zijn : ‘Ladies Dicision’ uit Utrecht, ‘Wausz’ uit Rotterdam,‘3rd Floor Magic’ uit Amstelveen, ‘Friday’ uit Zwijndrecht , ‘Merixxx & Ray’ uit Haarlem, DJ Zatio uit Houten,‘Harvest Moon’ uit Son en Breugel, ‘Stanley Uventez’ uit Rijsenhout, ‘Chris Valenteijn’ uit Den Bosch, ‘Arvee’ uit Oldenzaal, ‘Close Up’ uit Utrecht, ‘Nikita’ uit Haarlem, ‘St. Michel & Indigo Stars’ uit Honselersdijk, ‘Matt Blue’ uit Est, de internetfavoriet van Radio 538 ‘MG Productions’ uit Amersfoort en ‘Barry Koot’ uit Woudenberg die via de site mijncola.nl van sponsor First Choice Cola een wildcard verdiende.
De muziekstijlen verschillen behoorlijk, het varieert van R&B en pop/rock tot dance. De winnaar van het platencontract, de videoclip en airplay op het populairste radiostation van Nederland wordt donderdagavond meteen bekendgemaakt.  

De volgende ronde….
538 VIP’s kunnen via de site nu alweer demo’s uploaden voor de volgende ronde.
Barry Paf laat aan het begin van de week twee fragmenten horen die tegen elkaar strijden. Vervolgens kunnen luisteraars van maandag tot en met donderdag stemmen op hun favoriet. De weekwinnaar wordt elke donderdag bij Barry bekendgemaakt en als prijs wordt een stukje van de demo gedraaid. Twee keer per jaar knokken de weekwinnaars én de act die in die periode op de site de hoogste waardering van de bezoekers heeft gekregen – de internetfavoriet – tegen elkaar in weer een 538 Demo Duel finale.

Radio 538 organiseert deze ‘new talent’ zoektocht in samenwerking met 8ball Music, een jong en onafhankelijk platenlabel dat artiesten als onder meer Alain Clark, Miss Montreal en Bertolf vertegenwoordigt.








Loading

  • Iris haalt finale Eurovisie Songfestival niet
  • 'studioTVL' laat je kennismaken met klezmermuziek
  • Eén strijdt tegen Canvas in 'De Klas van Frieda'
  • 'De Wereld Draait Door' met Hugo Blom en Nico Dijkshoorn
  • Caroline Tensen en Patricia Paay in nieuw seizoen 'Ranking the Stars'
  • Anne komt naar je toe deze zomer
  • Desserts zonder suiker in 'De MeesterBakker'
  • 'Culinaire Speurneuzen' met Panamarenko op zoek naar beste koffie
  • Woensdag in 'EenVandaag': de vigilante van St. Nicolaasga
  • Kristien Maes leeft een week zonder suiker voor 'Volt'
  • 'Cijfers Liegen Niet' onderzoekt verschillen tussen mannen en vrouwen
  • Muziekzenders trappen af met oranje bitterbal
  • Kijkcijfers: maandag 21 mei 2012
  • Pedofiel Koen komt met zijn verhaal in 'JONG'
  • Succesvol event 'GTST Live' keert terug
  • Sporza is klaar voor de sportzomer 2012
  • 'Goe Gebakken' ook dit najaar op het nieuwe VT4
  • Er hangt iets in de lucht in nieuwe komische reeks 'Come Fly With Me'
  • Musicalmeezingers in 'De Beste Zangers Van Nederland'
  • Miguel Wiels tegen Peter Van Asbroeck in 'Peter vs. de Rest'