De comeback van Aad van den Heuvel in 'De Halve Maan'

donderdag 9 februari 2012

Aad van den Heuvel keert terug op de Nederlandse televisie als co-presentator van het NTR-programma De Halve Maan. Samen met Naeeda Aurangzeb presenteert hij vanaf vrijdag 10 februari elke week deze talkshow.

In 'De Halve Maan' worden actuele maatschappelijke thema’s belicht. Ontwikkelingen rondom de islamitische gemeenschap krijgen speciale aandacht: van de Arabische lente tot de verbanning van Ajacied Mounir El Hamdaoui. De NTR verzorgt sinds vorig jaar de zendtijd voor de islamitische gemeenschap.
 
Aad van den Heuvel: 'Ik ben de afgelopen tijd wel vaker gepolst om weer iets te gaan doen op de Nederlandse tv. Tot nu toe heb ik dat steeds afgehouden, maar bij dit programma had ik het gevoel dat het belangrijk was. Het zou goed zijn als we weer met een open blik naar de wereld gaan kijken, want alle nuance lijkt soms zoek. Neem de Arabische lente. Eerst waren we massaal opgetogen over de revoluties in het Midden-Oosten, nu hoor je ineens dat het nooit wat kan worden met democratie in die landen. Mag het alsjeblieft ietsje genuanceerder?'
 
Naeeda Aurangzeb: 'We gaan het zeker niet alleen over zware onderwerpen hebben, er valt genoeg te lachen in 'De Halve Maan'. Zo hebben we bijvoorbeeld de Schotelservice, een wekelijks overzicht van opmerkelijke televisiefragmenten die we hebben opgevangen met de schotel.'
 
Aad van den Heuvel (1935) bereisde als verslaggever voor KRO’s 'Brandpunt' de hele wereld en maakte talloze reportages vanuit oorlogsgebieden. Daarna presenteerde hij programma’s als 'De Alles is Anders Show', 'De Ver van mijn Bed Show' en 'Ook dat Nog!' Zijn hele carrière al legt Van den Heuvel een grote belangstelling aan de dag voor de Derde Wereld en de multiculturele samenleving.
 
Naeeda Aurangzeb (1974) is geboren in Pakistan en leeft sinds 1977 in Nederland. Ze werkte als journaliste voor de NCRV, de NMO en RTV West. Ook woonde en werkte ze in de Verenigde Staten en in het Midden-Oosten. Sinds vorig jaar presenteert ze voor de NTR 'De Halve Maan' en op de radio 'OBA Live'.

'De Halve Maan', vrijdag 10 februari om 15.05 uur op Nederland 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Sporza: Basketbal
    17:40
    Dierendokters 24/7
  • 17:05
    The mind game
    18:05
    Wakker in Paraguay
  • 17:25
    GameKeepers
    17:55
    Karrewiet
  • 17:15
    Huis Gemaakt
    18:20
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie VIPS
  • 16:45
    My Kitchen Rules
    18:05
    De Planckaerts
  • 17:15
    9-1-1
    18:05
    The Goldbergs
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:45
    All New Traffic Cops
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:15
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:55
    Huizenjagers
    17:55
    Blind Gekocht
  • 17:05
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    3rd Rock From the Sun
  • 16:45
    Interior Design Masters
    17:55
    Hello Goodbye
  • 16:55
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:25
    Herhalingslus
    18:00
    Z-Extra
  • 17:19
    De Branche-Expert
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    17:45
    Lekker Messy
  • 17:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Een jaar in de Alpen
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Big Little Journeys
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:25
    De Dodelijkste 60
    17:55
    Checkpoint