TV-Visie - 'Sterren op de Dansvloer: warming up' dagelijks na 'Het Nieuws'

'Sterren op de Dansvloer: warming up' dagelijks na 'Het Nieuws'

'Sterren op de Dansvloer: warming up' dagelijks na 'Het Nieuws'


Video's

VT4 en Woestijnvis zoeken kandidaten voor 'De Slimste Mens ter Wereld' (oproep met Philippe Geubels en Erik Van Looy)
bekijk deze video
Castingtape 'Oh Oh Cherso' (editie Vlaanderen!)
bekijk deze video
Glenn Claes met Sound Of Silence (Simon & Garfunkel)
bekijk deze video

'Sterren op de Dansvloer: warming up' dagelijks na 'Het Nieuws'

zondag 21 maart 2010

'Sterren op de Dansvloer' (foto: vtm) Het vierde seizoen van 'Sterren op de Dansvloer'gaat op vrijdag 26 maart 2010 in première. Uitgezonderd de openingsshow wordt in elke aflevering afscheid genomen van één dansduo, wat maakt dat we op vrijdag 28 mei 2010 weten wie de opvolgers zijn van Dina Tersago & Wim Gevaert, Pieter Loridon & Daisy Croes, en Antony Arandia & Leila Akcelik of de winnaars van de vorige edities. Om alvast in de stemming te komen, brengt vtm deze week iedere avond een 'warming up', vlak na 'Het Nieuws'.

In dit vierde seizoen van ‘Sterren op de Dansvloer’ wordt de lat van bij de start hoog gelegd, want zelfs in de openingsshow worden de dansparen twee keer op de dansvloer gevraagd. Ze mogen één keer als duo de dansvloer inpalmen en worden dan uitgenodigd voor een ‘relay’ of estafette. De dansparen lossen elkaar na 30 seconden af en moeten met de goeie passen kunnen inpikken, terwijl het orkest gewoon verder speelt. Voor de deskundige jury en de kijkers is de ‘relay’ een uitgelezen kans om het niveau en de uitstraling van de dansparen te beoordelen en te vergelijken.

In de week die voorafgaat aan de 1ste liveshow worden de kijkers in ‘Sterren op de Dansvloer, warming up’ al ondergedompeld in de aanstekelijke sfeer van het programma. Van maandag 22 tot donderdag 25 maart 2010 stelt Dina Tersago, winnares van de eerste editie, de 10 bekende persoonlijkheden voor die vanaf vrijdag 26 maart 2010 de dansvloer
onveilig maken.

Op vrijdag 26 maart 2010 om 19.45 uur neemt Dina ons mee achter de schermen van het glamoureus programma en meet de spanning onder de kandidaten en hun professionele danspartners, net voor de start van de 1ste liveshow.

'Sterren op de Dansvloer: warming up', vanaf maandag 22 maart, iedere werkdag om 19.45 uur op vtm.

'24' - seizoen 8 in preview?






Lees ook:
Ontdek de 10 bekende landgenoten voor 'Sterren op de Dansvloer'


Loading
'Sterren op de Dansvloer' (foto: vtm)

Dossier: Sterren op de Dansvloer 2010 (vtm)

Bekend Vlaanderen heeft weer de dansschoenen aangetrokken voor een nieuwe reeks van 'Sterren op de Dansvloer' bij vtm. Wie wint dit jaar? En wat gebeurt er achter de schermen? Alle artikels vind je gebundeld in dit dossier.



  • Wie wint 'Sterren op de Dansvloer'. Stem nu in onze POLL!
  • 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Sonja Kimpen
  • 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Peter Van den Begin
  • 'Sterren op de Dansvloer' strikt Duitse groep The Baseballs (filmpje)
  • 'Sterren op de Dansvloer': exit Jelle Van Dael
  • Wie overtuigt met zijn Weense wals in 'Sterren Op De Dansvloer'?
  • 'Sterren op de Dansvloer': EXIT Laura Lynn
  • Sambadansen vrijdag in 'Sterren op de Dansvloer'
  • 'Sterren op de Dansvloer': Peter en de dans van de stierengevechten
  • Slow Foxtrot en Paso Doble in 'Sterren op de Dansvloer'


  • Sporza is klaar voor de sportzomer 2012
  • 'Goe Gebakken' ook dit najaar op het nieuwe VT4
  • Er hangt iets in de lucht in nieuwe komische reeks 'Come Fly With Me'
  • Musicalmeezingers in 'De Beste Zangers Van Nederland'
  • Miguel Wiels tegen Peter Van Asbroeck in 'Peter vs. de Rest'
  • Nieuwe Canvasreeks 'Breaking Bad' over leraar op de dool
  • Dirk Kuyt en Yes-R bij 'Yolanthe Op 3'
  • BNN vraagt opnieuw aandacht voor orgaandonatie in 'Hart Nodig'
  • Zeldzame ziekte door emoties in 'Goudmijn'
  • 'Het Beloofde Land' over het eerste Italiaanse ijssalon in Nederland