








18:05 Karrewiet
18:15 De Elfenheuvel.
18:30 De Zoo-reporters
18:40 W817.
18:55 Karrewiet



































| donderdag 8 april 2010 |
|
Afgelopen vrijdag -2 april 2010- smeten de tien dansparen zich op de dansvloer met de passievolle tango en de energieke jive. Hun prestaties werden in de studio gewikt en gewogen door de professionele juryleden en in de huiskamer door de kijkers. De tweede liveshow van 'Sterren op de Dansvloer' werd gevolgd door gemiddeld 883.410 kijkers, wat resulteerde in een marktaandeel van 31,3 % (VVA 18-54).
Voor actrice Kadèr Gürbüz en haar professionele danspartner Dick Matthijs viel het doek over 'Sterren op de Dansvloer' en dat was een zware dobber voor de gepassioneerde actrice. Dit betekent dan ook dat we in de derde liveshow van 'Sterren op de Dansvloer' –uitzending vrijdag 9 april 2010- negen dansparen verwelkomen, die de jury en de kijkers moeten imponeren met vrolijke quickstep- en de sensuele rumbapassen.
Autopiloot Anthony Kumpen, presentatrice An Lemmens, acteur Peter Van den Begin en schlagerzangeres Laura Lynn dansen samen met hun professionele danspartner de quickstep. En dat is de vrolijkste van de ballroomdansen. Tijdens de quickstep lijkt het of de paren elegant op hete kolen dansen en de twee voeten komen vaak tegelijk los van de vloer. Door al het springwerk en het snelle draaien is de quickstep wel een fysiek zware dans.
Op het programma van acteur Kevin Janssens, zangeres Jelle van Dael, politicus Wouter van Bellingen, acteur Louis Talpe en gezondheidscoach Sonja Kimpen en hun professionele danspartner staat de rumba. Het is een sensuele liefdesdans waarin het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw een belangrijke rol speelt. Verleidelijke poses en wervelende heupbewegingen bepalen deze uitdagende dans.
Steve Willaert en zijn band begeleiden de dansparen tijdens hun optreden met arrangementen van hedendaagse popnummers en classics die in een modern jasje zijn gestopt:
Elk optreden wordt in de studio beoordeeld door de deskundige juryleden Rony Daelemans, Anouchka Balsing, Jan Geerts en Davy Brocatus. In de huiskamer zijn de kijkers aan zet. Allebei hebben ze 50 % van de punten in handen en beslissen ze dus elk voor de helft wie de dansparen zijn die een vervolg breien aan ‘Sterren op de Dansvloer’ en wie het onfortuinlijke duo is dat de dansvloer moet verlaten.
De kijkers die willen weten wat er gaande is achter de schermen van 'Sterren op de Dansvloer' en de sfeer van het glamoureuze programma nog voor de aanvang van de show bij vtm willen voelen, worden op hun wenken bediend door Dina Tersago. Zij geeft vanaf 20.10 uur afspraak via de webstek vtm.be, waar ze je via een gratis livestream meeneemt naar de backstage-zone, de publieksbar en de studio. Ontdek samen met Dina wie de bekende supporters zijn of hoe het gesteld is met de moraal van de vedetten.
Het verhaal van het danspaar dat strandt in de derde liveshow van 'Sterren op de Dansvloer', kan je op zaterdag 10 april vanaf 19.45 uur volgen in de follow up-uitzending.
Waan je zélf een Ster op de Dansvloer
En de kijkers die zelf als een Ster over de Dansvloer willen zweven, worden uitgenodigd om naar Vilvoorde af te zakken. Elke zaterdag van mei organiseert vtm in het decor van 'Sterren op de Dansvloer' dansavonden, die telkens opgebouwd zijn rond één dans. De professionele dansers, die onze bekende landgenoten begeleiden tijdens het programma, zijn ook van de partij om tips te geven en de passen aan te leren tijdens deze initiaties. Tickets kunnen besteld worden via http://www.vtmtickets.be/.
'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 9 april om 20.40 uur op vtm.
|
Follow @TVVisie |
|

Bekend Vlaanderen heeft weer de dansschoenen aangetrokken voor een nieuwe reeks van 'Sterren op de Dansvloer' bij vtm. Wie wint dit jaar? En wat gebeurt er achter de schermen? Alle artikels vind je gebundeld in dit dossier.