Nuchtere Jochem moet 'Expeditie Robinson' verlaten

dinsdag 22 november 2011

In aflevering 12 van 'Expeditie Robinson' op maandag 21 november 2011 werd het spel tactischer dan ooit gespeeld. Ook de overgebleven Vlamingen Tanja en Niko maakten duidelijk dat ze tot het uiterste willen gaan om deze expeditie te winnen.

Bij aanvang van de immuniteitsproef besefte iedereen dat het winnen van immuniteit belangrijker dan ooit was met de finale zo dichtbij. Hoewel Patrick een zeer goede indruk naliet tijdens de proef, was het toch de tactisch uitgekookte Niko die met de immuniteitsketting aan de haal ging.

Tanja kende dan weer een totale off-day en eindigde als laatste, wat betekende dat ze een extra zwarte tegenstem kreeg voor de eilandraad.

Terwijl Niko op winnaarseiland tevergeefs op zoek ging naar een extra immuniteitsmunt, bedachten Tanja en Patrick een complot tegen Jochem om Tanja’s vel te redden tijdens de eilandraad.

Ze slaagden perfect in hun opzet, want ondanks de zwarte tegenstem van Tanja was het de Nederlander Jochem die bijna unaniem werd weggestemd. De voormalige schaatskampioen reageerde sportief op zijn exit.

'Het spel is mooi gespeeld en ik heb me enorm op het verkeerde been laten zetten, voor de eilandraad. Ik heb mezelf om de tuin laten leiden maar dat is nu eenmaal het spel', aldus de nuchtere Jochem.

Tanja, Niko, Sascha en Patrick blijven in de running om ‘Expeditie Robinson’ 2011 te winnen.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:35
    De Hoppers
    04:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 08:35
    Mr. Magoo
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    VLOGLAB Mystery #Stories
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:20
    Geen uitzending
    02:05
    Criminal Minds
  • 08:15
    SEAL Team
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Open Vuur
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 08:05
    Without a Trace
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 02:15
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:30
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 08:05
    Midsomer Murders
    04:05
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 08:35
    Scrubs
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:40
    MAX Geheugentrainer
    08:00
    Petrus in het land
  • 08:40
    Pieter Konijn
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal