'De Rode Loper' Special over 'Eurosong 2006'

dinsdag 14 februari 2006

Zes weken geleden waren ze met 24, nu nog met zeven. Zeven artiesten die het aanstaande zondag tegen elkaar opnemen in de finale van de enige liedjeswedstrijd van staatsbelang: 'Eurosong 2006'. Eén van hen mag ons land vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival in Athene. Belle Perez, La Sakhra en Kate Ryan worden als favorieten genoemd, maar in deze laatste rechte lijn kan alles nog gebeuren.

Zate

rdagavond, daags voor de grote finale, staan de zeven finalisten op het podium van Eurosong live on stage in de Oostendse Sea'rena. Ze brengen er niet alleen hun Eurosong-nummer, maar ook een eigen hit. Ook 'Mister Eurovision' Johnny Logan, en onze eerste en enige winnares, Sandra Kim, zullen niet op dit feest ontbreken.

Wie van de finalisten weet het publiek te overtuigen van zijn of haar 'live'-kunnen? We zullen het weten, want aan het einde van de avond wordt een exit poll gehouden onder de aanwezigen in het publiek.

De resultaten van deze poll en een uitgebreid verslag van Eurosong live on stage is op zondag 19 februari exclusief te zien en te horen in een speciale uitzending van De rode loper. Yasmine presenteert uitzonderlijk vanuit Studio 100 in Schelle, waar even later ook de grote finale plaats vindt.

'De rode loper - Eurosong-special', uitzending op zondag 19 februari om 18.10 uur op Eén.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Eurosong 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    04:00
    Journaallus
  • 09:00
    Lentebeelden
    08:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Tik Tak
    06:05
    Bumba
  • 08:50
    De avonturen van Lolly Lolbroek
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    The Goldbergs
    01:40
    Breeders
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:25
    Zo doe je het!
  • 08:50
    Friends
    02:05
    Criminal Minds
  • 08:15
    SEAL Team
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:35
    Open Vuur
    02:45
    Billion Dollar Playground
  • 08:50
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 09:00
    Z-Extra
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:53
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Vlaamse Klassiekers
    02:20
    Vanavond bij ons
  • 09:00
    Midsomer Murders
    04:05
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 09:00
    Scrubs
    02:25
    Grey's Anatomy
  • 09:00
    NOS Journaal
    02:25
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    Petrus in het land
  • 09:00
    Babar en de belevenissen van Badou
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal